Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Yükselebilir Masalar

ErgoDinamik Elektrikli Yüksekliği Ayarlanabilir

Çalışma Masaları

İş yerinde ergonomi konusuna tüm dünyada her geçen gün daha fazla önem verilmektedir. Bu durum özellikle çalışanların uzun saatler boyunca oturduğu ya da ayakta durduğu işlerde daha da ön plana çıkmaktadır. Birçok bilimsel çalışma, duruşun sık sık değiştirilmesinin, çalışanların sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olduğunu ve gün boyu daha verimli olmalarını sağladığını göstermektedir. Bu durumun bilincinde olan sorumlu liderler, buna çok önem vermekte ve çalışanları için yüksekliği ayarlanabilir masalar ve/veya iş istasyonları sağlamaktadırlar.

Enerjinizi Artırır Uzun süre oturarak çalışmak enerjinin azalmasına neden olur. Bu da verimi düşürür.

Postürü Korur Sürekli oturarak çalışmak postür'ün bozulmasına neden olur.Sırt ve boyun bükülür, uygunsuz bir duruşa neden olur.

Kasları Güçlendirir Aktif çalışma kasların güçlü kalmasını sağlar.


Brand: Tenex
Elektrikli yükselebilir masa Veneto, hareketli masa sistemlerinde güçlü yapısı ile geniş çalışma alanına sahip olmak isteyenler için tasarlandı. Güçlü motoru sayesinde yüksek performansa sahip olacaksınız. Veneto; değişen yükseklik ayarları ile çalışma seviyenizi kolaylıkla değiştirmenizi sağlaya..
4.900,00TL
Brand: Tenex
6-Hafızalı Dijital kumanda paneli Bardaklık Ayarlanabilir Monitör kolları (2 monitör) 100x180cm Multiplex Antrasit tabla Kablo kanalı Sabitlenebilir tekerlekli Alman malı..
15.000,00TL
Brand: Tenex
Spine Masanı TasarlaSpine elektrikli yükselebilir masanızı kişiye özel tasarlayabilirsiniz.1. Ayak renk seçimi: Siyah x Gri2. Tabla isteniyor mu? Tabla ölçüsünü seçin.3. Tabla renk seçimi4. Tabla köşeleri nasıl olsun? Düz köşe x Eğimli köşe ?5. Tabla üzerinde kablo geçiş Bugat delik isteniyor mu?&nb..
3.950,00TL
Brand: Tenex
Veneto Connect; değişen yükseklik ayarları ile çalışma seviyenizi kolaylıkla değiştirmenizi sağlayarak çalıştığınız süre boyunca vücudunuzu ergonomik ve sizi canlı tutmanıza yardımcı olur. Bir dokunuşla, çalışma pozisyonunuz 60 cm yüksekliğinden 120 cm yüksekliğe kolayca ayarlanabilir. Klavye çekmec..
6.900,00TL
Brand: Tenex
Veneto Masanı TasarlaVeneto elektrikli yükselebilir masanızı kişiye özel tasarlayabilirsiniz.1. Ayak renk seçimi: Siyah x Beyaz2. Tabla isteniyor mu? Tabla ölçüsünü seçin.3. Tabla renk seçimi4. Tabla köşeleri nasıl olsun? Düz köşe x Eğimli köşe ?5. Tabla üzerinde kablo geçiş Bugat delik isteniyor mu..
4.900,00TL
Brand: Tenex
Tenex yükseklik ayarlı masa seti Spine modeli hazır pakette herşeyi içinde kuruluma hazır şekilde gelmektedir. Tablasını siz isteğinize göre temin edip kendi masanızı oluşturabilirsiniz. Monte edebileceğiniz tabla boyutları En: min 65cm - max 80cm, Boy: min120cm - max 160cm dir. Ayak metal ren..
3.950,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)