Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Ergonomik Ürünler

Brand: Tenex
Ergonomik tasarım, Yükseklik ve açısal ayarlanabilir ayak desteği; FooRest. Masa başı çalışırken ayak ve bacaklarınızda olaşan gerilme ve uyuşukluğu giderecek çok daha rahat çalışabilmenizi sağlayacaktır. Üstün Tenex kalitesi ve tasarımı ile çelik materyalden üretilmiştir. Siyah renk çelik me..
1.090,00TL
Brand: Tenex
Ayak Desteği, ergonomik tasarımı ile postürü sürekli desteklemeye yardımcı olur. Bubble çift yüzeyli tasarlanmıştır. 1.Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımının sirkülasyonu sağlar. Biz buna "Aktif Hareket" diyoruz. Aktif hareket ile ayak ve bacakların ileri-geri harek..
500,00TL
Bubble Soft Ayak desteği
Tükendi
Brand: Tenex
Bubble Soft Ayak desteği yenilikçi ergonomik ürün geliştiricisi Tenex tarafından tasarlandı.Ergonomik ödüllü Bubble ayak desteği yeni soft formda ayaklarınızı ayakkabısız kullanabileceğiniz formda üretildi. Sıcak, yumuşak formu ayaklarınızı ve bacaklarınızı rahatlatacak iş yorgunluğunuzu azaltacak.4..
550,00TL
Brand: Tenex
Breeze Dizüstü Bilgisayar Yükseltici, izleme konforunuzu artırmak ve duruşunuzu iyileştirmeye yardımcı olmak için dizüstü bilgisayarınızın ekranını yükseltir. Dizüstü bilgisayar yükselticisi kullanmak ayrıca hava akışını destekleyerek yüksek performans düzeylerini korumak için dizüstü bilgi..
199,90TL
Brand: Tenex
Sürekli klavye kullanımı sonucu bilek, ön kol ve dirseklerde kas ağrıları gelişir. Bu rahatsızlık giderek çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Bu rahatsızlıkların içinde en ciddi olanı karpal tünel sendromudur. Klavye kullanırken el, bilek ve önkolun aynı hizada olması gerekir. Klavye ile masa yüze..
1.300,00TL
Brand: Tenex
Masa tabla altına monte edilip kabloların sağa veya sola doğru organize edilmesini sağlar. Toz boyalı metal materyalden üretilmiştir. Boyut: 10 x 115 x 10cm Renk: Gri , Siyah ve Beyaz..
1.150,00TL
Brand: Tenex
3 çekmeceli kesonBeyaz,Barok ceviz,Teak ve Safir meşe ..
1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)