Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Ergonomik Destek Ürünler

Brand: Tenex
Özellikle yükselebilir masalarda ayakta çalışırken ayak ve bacakların rahatlamasını sağlar. Böylece daha uzun süre ayakta çalışma konforuna sahip olurusunuz. Mavi renk 50x80 cm 3 cm kalınlık..
310,00TL 390,00TL
Brand: Tenex
Özellikle yükselebilir masalarda ayakta çalışırken ayak ve bacakların rahatlamasını sağlar. Böylece daha uzun süre ayakta çalışma konforuna sahip olurusunuz. Siyah renk 50x80 cm 3 cm kalınlık..
390,00TL
Brand: Tenex
Ayak Desteği, ergonomik tasarımı ile postürü sürekli desteklemeye yardımcı olur. Bubble çift yüzeyli tasarlanmıştır. 1.Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımının sirkülasyonu sağlar. Biz buna "Aktif Hareket" diyoruz. Aktif hareket ile ayak ve bacakların ileri-geri harek..
219,00TL
Brand: Tenex
Ergonomik tasarım, Yükseklik ve açısal ayarlanabilir ayak desteği; FooRest. Masa başı çalışırken ayak ve bacaklarınızda olaşan gerilme ve uyuşukluğu giderecek çok daha rahat çalışabilmenizi sağlayacaktır. Üstün Tenex kalitesi ve tasarımı ile çelik materyalden üretilmiştir. Siyah renk çelik me..
350,00TL
Brand: Tenex
Chiro Bel-Sırt Desteği, ergonomik tasarlanmış ortopedik yapısı sayesinde bel boşluğunuzu doldurur ve omurganızın doğal eğrisini korur. Uzun süre ekran karşısında oturmaktan dolayı oluşan bel ve sırt ağrısını engeller. Visko değildir. Visko yastıklar yumuşaktır ama yaslanınca çöker. Ortopedik ya..
149,00TL
Brand: Logitech
Ofis ve bireysel çalışma ortamlarında kullanılmak üzere zemin ile masaüstü arasında enerji ve kablo düzenleme çözümü için tasarlanmıştır. Ekstra ağırlık takviye edilmiş alt gövdesi ile zemin üzerine montaj yapılmasına gerek duyulmadan sabit ve stabil durması sağlanabilir. Dayanaklı plastik malzeme..
250,00TL
Brand: Tenex
Sürekli klavye kullanımı sonucu bilek, ön kol ve dirseklerde kas ağrıları gelişir. Bu rahatsızlık giderek çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Bu rahatsızlıkların içinde en ciddi olanı karpal tünel sendromudur. Klavye kullanırken el, bilek ve önkolun aynı hizada olması gerekir. Klavye ile masa yüze..
350,00TL
Brand: Tenex
Masa tabla altına monte edilip kabloların sağa veya sola doğru organize edilmesini sağlar. Toz boyalı metal materyalden üretilmiştir. Boyut: 10 x 115 x 10cm Renk: Gri , Siyah ve Beyaz..
250,00TL
Brand: Flexyarm
Desteklediği Monitör Sayısı: 1 adet Maksimum yükseklik: 46,50cm Montaj Tipi: Mengene Tip: Masa kenarına monte edilir. Maksimum 4,5 cm kalınlıkta masalar için. Masa gömme: Masa üzerinde delik vasıtasıyla bağlanır. Maksimum 5,5 cm kalınlıkta masalar için. Desteklediği Monitör Boyu..
1.250,00TL
Brand: Tenex
Eğimli yüzey, bilgisayar ekranının göz hizasında olmasını sağlayarak size rahat bir oturma konforu sunar.Isıyı uzaklaştıran havalandırma kanalları Güvenli pozisyon için kaymaz ayaklar 17 ince kadar laptoplar için uygundur. Ergonomik görüş açısına sahip şık ve yenilikçi tasarım. Farklı ölçülerdeki No..
69,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)