Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Çalışma Koltukları

Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar gerekti..
3.000,00TL
Brand: Tenex
 Aktif Çalışma KoltukÇalışma koltuğunuzun ergonomik olabilmesi yalnız konforla veya aksesuarlarla olamaz. Ergonomik koltuk size otururken vücudunuzun gereksinimi yani nefes alabilmesini sağlamalı! Aktif oturma size her zaman bir sonraki oturma pozisyonunuzu sağlar; "Hug Me."Sıradan çalışma kolt..
7.000,00TL
Brand: Tenex
 Aktif Çalışma KoltukÇalışma koltuğunuzun ergonomik olabilmesi yalnız konforla veya aksesuarlarla olamaz. Ergonomik koltuk size otururken vücudunuzun gereksinimi yani nefes alabilmesini sağlamalı! Aktif oturma size her zaman bir sonraki oturma pozisyonunuzu sağlar; "Hug Me."..
7.000,00TL
Brand: Tenex
Yeni Nesil Sağlıklı Çalışma Koltuk Tenex T05, uzun süreli çalışmalarda ve farklı çalışma pozisyonlarında bedeninizi destekleyerek sağlıklı oturma alışkanlığı kazanmanıza yardımcı oluyor. T05'de tilt mekanizması bulunuyor.Hızlı bir şekilde kişisel ayar yapmanıza imkan vererek yönetici ofislerin..
2.800,00TL
Brand: Tenex
Swing tabure "ergo dinamik" oturma sağlar. Farklı renk deri ve kumaş seçenekleri,farklı yükseklik opsiyonları ile her ortamda kullanılabilir...
1.490,00TL
Brand: Tenex
İtalyan tasarımı T09 yöneticiler için karizmatik ve ergonomik çizgilere sahip.Deri ve Kumaş seçenekleriyle ofislerinize değer katacak...
8.900,00TL
Brand: Tenex
Ergonomik tasarımBel destekliDeri döşemeli oturakFile sırt..
3.300,00TL
Brand: Tenex
Aktif Çalışma için aktif tabure!..
4.500,00TL
Brand: Tenex
Hug Me, "Eyer" şeklinde tasarlanmış oturağı sayesinde sırt ve beli sürekli destekleyerek omurganın doğal şeklini korur. Yükseklik ayarlanabilir mekanizmalı Krom ayaklı ve kaliteli tekerleklere sahiptir. AB normlarına göre üretilmiştir...
4.500,00TL
Brand: Tenex
Ergonomik Boyunluk ve Lumbar destekli 24/7 Yoğun çalışmaya dayanıklı EU standards SS EN-1335:2009..
9.900,00TL
Swing Aktif Çalışma Taburesi Swing Aktif Çalışma Taburesi
Tükendi
Brand: Tenex
Çalışma alanınızda daha iyi hissetmenize yardımcı olacak 360 derece her yöne hareket edebilen Swing dinamik tabure, sallanma ve istenilen yöne doğru eğim verme özelliği ile çalışma alanlarında aktif oturma ve dinamik çalışmayı destekliyor. Kullanıcının hareketlerine uyum sağlayan Swing ayakta dururk..
2.900,00TL
Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca Slim, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar ge..
3.400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)