Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Çalışma Koltukları

Brand: Tenex
 Aktif Çalışma Koltuğu Mavi..
4.400,00TL
Brand: Tenex
Aktif Çalışma Koltuğu Sıradan çalışma koltuklarının aksine aktif oturma arayanlar için tasarlandı. Capisco, dünyaca ünlü Peter Opsvik imazasını taşıyor. Opsvik insanın anatomisi ve yapısını inceleyerek tasarladığı tüm koltuk ve sandalyelerde olduğu gibi Capisco'yu da insanın doğasından esinlenere..
4.600,00TL
Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar gerekti..
3.000,00TL
Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca Slim, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar ge..
3.400,00TL
Brand: Tenex
Hug Me, "Eyer" şeklinde tasarlanmış oturağı sayesinde sırt ve beli sürekli destekleyerek omurganın doğal şeklini korur. Yükseklik ayarlanabilir mekanizmalı Krom ayaklı ve kaliteli tekerleklere sahiptir. AB normlarına göre üretilmiştir...
2.200,00TL
Brand: Tenex
Ergonomik Boyunluk ve Lumbar destekli 24/7 Yoğun çalışmaya dayanıklı EU standards SS EN-1335:2009..
6.000,00TL
Brand: Tenex
Çalışma alanınızda daha iyi hissetmenize yardımcı olacak 360 derece her yöne hareket edebilen Swing dinamik tabure, sallanma ve istenilen yöne doğru eğim verme özelliği ile çalışma alanlarında aktif oturma ve dinamik çalışmayı destekliyor. Kullanıcının hareketlerine uyum sağlayan Swing ayakta dururk..
1.900,00TL
Brand: Tenex
Yeni Nesil Sağlıklı Çalışma Koltuk Tenex T05, uzun süreli çalışmalarda ve farklı çalışma pozisyonlarında bedeninizi destekleyerek sağlıklı oturma alışkanlığı kazanmanıza yardımcı oluyor. T05'de tilt mekanizması bulunuyor.Hızlı bir şekilde kişisel ayar yapmanıza imkan vererek yönetici ofislerin..
1.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)