Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Medikal

Brand: Tenex
Kendiniz için yatırım yapın! Medikal dünyasının birçok alanında hekimlerin tercihi Hag Capisco diş hekimlerinin de tercihi. Çünkü diş hekimliği bel, boyun ve omuz ağrısı başta olmak üzere mesleğe bağlı kas ve iskelet ağrılarının en sık görüldüğü meslek gruplarının başlarında gelmektedir.Capisco'n..
7.500,00TL
Brand: Tenex
ERGODİNAMİK Hızlı ve kolay ayarlanabilir PACS masa sistemleri, kullanıcıların kendiliğinden değişen pozisyonlarına mükemmel bir uyum sağlar. Bu nedenle oturarak ya da ayakta durarak pozisyon değişikliği çalışmanın rutin, doğal ve olağan bir parçası haline gelir. Anlık pozisyon değişimleri, hareket e..
35.000,00TL
Brand: Tenex
Ultrason Sandalyesi,hekimlere mucizevi ergonomik oturuş sunuyor. Ultrason kullanıcıları cihaz ve hasta arasında zorlayıcı pozisyonlara maruz kalmaktadır. Mevcut tabure ve sandalyeler hekimlerin oturuş pozisyonunu kaybettirip, kas iskelet yapılarında kronik rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadı..
7.500,00TL
Brand: Tenex
Swing tabure "ergo dinamik" oturma sağlar. Farklı renk deri ve kumaş seçenekleri,farklı yükseklik opsiyonları ile her ortamda kullanılabilir...
1.490,00TL
Brand: Tenex
Medikal alanlar,temiz odalar için uygun integral poliüretan tabure.Tekerli Tekersiz seçenekleri ile farklı alanlarda kullanılabilir...
950,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)