Menu
Your Cart

KAMPANYALI ürünlerimizi gördünüz mü? İNCELE

Tenex

Brand: Tenex
 Aktif Çalışma Koltuğu Mavi..
4.400,00TL
Brand: Tenex
Aktif Çalışma Koltuğu Sıradan çalışma koltuklarının aksine aktif oturma arayanlar için tasarlandı. Capisco, dünyaca ünlü Peter Opsvik imazasını taşıyor. Opsvik insanın anatomisi ve yapısını inceleyerek tasarladığı tüm koltuk ve sandalyelerde olduğu gibi Capisco'yu da insanın doğasından esinlenere..
4.600,00TL
Brand: Tenex
Özellikle yükselebilir masalarda ayakta çalışırken ayak ve bacakların rahatlamasını sağlar. Böylece daha uzun süre ayakta çalışma konforuna sahip olurusunuz. Mavi renk 50x80 cm 3 cm kalınlık..
310,00TL 390,00TL
Brand: Tenex
Özellikle yükselebilir masalarda ayakta çalışırken ayak ve bacakların rahatlamasını sağlar. Böylece daha uzun süre ayakta çalışma konforuna sahip olurusunuz. Siyah renk 50x80 cm 3 cm kalınlık..
390,00TL
Brand: Tenex
Ayak Desteği, ergonomik tasarımı ile postürü sürekli desteklemeye yardımcı olur. Bubble çift yüzeyli tasarlanmıştır. 1.Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımının sirkülasyonu sağlar. Biz buna "Aktif Hareket" diyoruz. Aktif hareket ile ayak ve bacakların ileri-geri harek..
199,00TL
Brand: Tenex
Ergonomik tasarım, Yükseklik ve açısal ayarlanabilir ayak desteği; FooRest. Masa başı çalışırken ayak ve bacaklarınızda olaşan gerilme ve uyuşukluğu giderecek çok daha rahat çalışabilmenizi sağlayacaktır. Üstün Tenex kalitesi ve tasarımı ile çelik materyalden üretilmiştir. Siyah renk çelik me..
350,00TL
Brand: Tenex
Chiro Bel-Sırt Desteği, ergonomik tasarlanmış ortopedik yapısı sayesinde bel boşluğunuzu doldurur ve omurganızın doğal eğrisini korur. Uzun süre ekran karşısında oturmaktan dolayı oluşan bel ve sırt ağrısını engeller. Visko değildir. Visko yastıklar yumuşaktır ama yaslanınca çöker. Ortopedik ya..
109,00TL
Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar gerekti..
3.000,00TL
Brand: Tenex
Yüksek teknolojiyle üretilen esnek file kumaşı sayesinde Deluca Slim, oturma fontundan sırtına kadar bedeninizi sarıyor ve günlük hareketlerinize uyum sağlıyor. Çalışma alanlarından toplantı alanlarına, ev-ofislerden eğitim merkezlerine kadar pek çok mekana uyum sağlıyor ve enerji getiriyor. Ayar ge..
3.400,00TL
Brand: Tenex
Elektrikli yükselebilir masa Veneto, hareketli masa sistemlerinde güçlü yapısı ile geniş çalışma alanına sahip olmak isteyenler için tasarlandı. Güçlü motoru sayesinde yüksek performansa sahip olacaksınız. Veneto; değişen yükseklik ayarları ile çalışma seviyenizi kolaylıkla değiştirmenizi sağlaya..
4.900,00TL
Brand: Tenex
6-Hafızalı Dijital kumanda paneli Bardaklık Ayarlanabilir Monitör kolları (2 monitör) 100x180cm Multiplex Antrasit tabla Kablo kanalı Sabitlenebilir tekerlekli Alman malı..
15.000,00TL
Brand: Tenex
Hug Me, "Eyer" şeklinde tasarlanmış oturağı sayesinde sırt ve beli sürekli destekleyerek omurganın doğal şeklini korur. Yükseklik ayarlanabilir mekanizmalı Krom ayaklı ve kaliteli tekerleklere sahiptir. AB normlarına göre üretilmiştir...
2.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)